Roland Tokko

Töötoad, mida teen (Eneseareng / avalik esinemine / ettevõtlusega alustamine)

01

Usu endasse

5 sammu, kuidas lõpetada kahtlemine endas ja saada rohkem enesekindlust. Inspiratsiooniesinemine 1–3 tundi.

02

Uus algus

kuidas kriisist välja tulla, näha selles hoopis võimalust ja see enda kasuks pöörata. Inspiratsiooniesinemine 1,5 tundi.

03

12 asja, mida koolis ei õpetatud

toon välja 12 olulist eluvaldkonda ja igaühe puhul vähemalt ühe praktilise nõuande, mida me pole koolist saanud, aga mida elus väga vaja läheb. Inspiratsiooniesinemine 1–1,5 tundi.

04

Loo ise oma reaalsus

aitab jõuda selgusele, seada endale innustavad eesmärgid ja luua endale selline elu, nagu sa soovid. Praktiline töötuba 3–6 tundi.

05

Minu elu kutse

„Minu elu kutse” – kuidas leida üles oma kirg ja kutsumus ning elada oma tegeliku potentsiaali vääriliselt. Inspiratsiooniesinemine 1–1,5 tundi.

06

Kõik on võimalik – ka sinu jaoks

aitab sul lähemale jõuda oma kirele ja kutsumusele ja näitab võimalusi, kuidas oma potentsiaali elus ära kasutada. Praktiline töötuba 3–6 tundi.

07

Sõbraks iseendaga

kuidas endaga heaks sõbraks saada ning vastu võtta kõik hea, mis elul pakkuda on. Praktiline töötuba 1–2 tundi.

08

Elu juhtub sinu jaoks

kuidas jõuda arusaamisele, et kõik, mis sinuga juhtub, juhtub sinu hüvanguks, isegi siis, kui see ei tundu üldse nii. Inspiratsiooniesinemine 45–90 minutit.

09

Kuidas saada hoolimata takistustest ettevõtjaks ja seda nautida!

Inspiratsiooniesinemine 45–60 minutit.

10

Suurimad vead, miks 90% ettevõtetest läbi kukub, ja kuidas neid vältida!

toon välja olulisemad vead, mida teevad alustavad ja ka tegutsevad ettevõtjad, ning räägin, kuidas neid vältida. Inspiratsiooniesinemine 1–1,5 tundi.

11

Kuidas esineda online’is nagu proff, ilma profitiimi palkamata

ülevaade suurematest vigadest, mida vältida, ja kõige olulisemad aspektid, mida virtuaalsel esinemisel silmas pidada. Kuidas professionaalne välja näha, isegi kui teed kõike üksinda. inspiratsiooniesinemine 45–90 minutit.

12

Online-esinemise ABC

kuidas pihta hakata, kuidas oma teadmisi kaamera kaudu võimalikult kaasahaaravalt edasi anda, kuidas sisu kokku panna (videod, veebiseminarid, online-kursused), kuidas lahendada võimalikult lihtsalt, aga sama professionaalselt tehniline pool. Praktiline töötuba 3–6 tundi.