Roland Tokko

Tere-tere!

Räägin siin natuke endast. Olin üks keskmine eesti noormees, kes lõpetas keskkooli ja ei teadnud, mida ma elus soovin ja kelleks ma tahan saada. Läksin ülikooli kellegi teise soovitusel, aga julgesin sealt ära tulla alles neljandal aastal, vahetult enne lõpetamist.

Ma ei uskunud iseendasse ja ei saanud läbi ei iseenda ega vastassugupoolega. Olin juba 19, kui esimesse suhtesse astusin. Ma ei julgenud suud lahti teha rohkem kui kolme inimese ees. Mul oli madal enesehinnang ja ma ei tahtnud suurt midagi ette võtta, sest kartsin läbi kukkuda.

See kõik muutus, kui leidsin 2008. aastal enesearengu tee.

Nüüd ma julgen elada ja unistada. Hirmust inimeste ees esineda on saanud suur elevus, vahet pole, kas minu ees on 10 või 10 000 inimest. Mul on olnud au esineda ja lava jagada nii Eestis kui ka teistes riikides selliste maailmakuulsate tegijatega nagu Jean-Claude van Damme, Robert Kiyosaki, Robin Sharma, Jack Canfield, Nick Vujicic, T. Harv Eker jt.

Kuigi kooli kohustuslik kirjandus lõpetas mõneks ajaks minu lugemishuvi ja mu ainus kolm keskkooli lõputunnistusel oli kirjandus, olen ma välja andnud kaks bestsellerit: „12 asja, mida koolis ei õpetatud, aga mida kõik peaksid teadma” (müüdud üle 11 000 eksemplari) ja „Minu elu kutse” (müüdud üle 5000 eksemplari). Ja kolmas tuleb juba õige pea.

Pikka aega oli ka avalikult laulmine minu jaoks mõeldamatu, aga 2016. aastal jõudsin ma USAst leitud lauluõpetaja abil selleni, et andsin 2019. aastal välja inspireerivate lauludega muusikaalbumi „Better You”.

Olen väga liigutatud, et 2021. aastal tunnustati mu tegemisi silmapaistva noore eestlase tiitliga. Aitäh!

Kui kõik see on olnud võimalik minu jaoks, siis on see võimalik ka sinu jaoks!

Ma naudin oma elu ja naudin ka teiste inimeste toetamist!

12 asja , mida koolis ei õpetatud

Kas oled tundnud, et tahaksid oma elu paremaks muuta, aga ei tea, kust alustada ja mida selleks üldse teha tuleks?
Raamat „12 asja, mida koolis ei õpetatud, aga kõik peaksid teadma” räägib lihtsas ja arusaadavas keeles, mida selleks teha tuleb, et saada edukaks ja õnnelikuks.

Minu elu kutse

See raamat aitab sul avastada, mis see on, mida sa tegelikult teha tahad ja mis sul silma särama paneb. Sinus on peidus erakordne anne, ära jäta maailma sellest ilma!