Roland Tokko

NR 1.
INSPIRATSIOONIESINEJA
EESTIS!

Warning: Trying to access array offset on false in /data01/virt109272/domeenid/www.rolandtokko.com/htdocs/wp-content/plugins/the-plus-addons-for-elementor-page-builder/modules/widgets/tp_video_player.php on line 1119

Vaata videot

Soovid maailmatasemel esinejat
oma sündmusele?

Mida Roland teeb?

Viis või 10 000 inimest, eesti või inglise keeles, füüsiliselt või virtuaalselt Roland loob sinu üritusel erilise õhkkonna ja energia. Ta paneb osalejad kaasa elama ja annab neile teadmised-oskused, mida saab päriselt ja kohe ellu rakendada!

Koolitaja / inspiratsiooniesineja

Roland on tegutsenud koolitaja ning inspiratsiooniesinejana alates 2014. aastast. Ta on käinud koolitamas koolides, ettevõtetes, laagrites, konverentsidel ja suurüritustel nii Eestis kui ka mujal.

Mis teemadel koolitusi ja töötubasid saab tellida:

  • Inspiratsioon – kuidas seda leida, kuidas tekitada või suurendada usku iseendasse, kuidas seada eesmärke ja leida oma kutsumus. See teema sobib hästi, kui on vaja tekitada osalejates hea emotsioon ja teha nii, et nad hakkaksid ka soovitud suunas tegutsema.
  • Ettevõtlusega alustamine – kuidas sellega pihta hakata ja mis on suuremad vead, mida ettevõtjad teevad.
  • Esinemine nii füüsiliselt kui ka virtuaalselt – kuidas esinemishirmust üle saada, kuidas ehedalt ja enesekindlalt esineda ja auditooriumi kaasata, kuidas rääkida lugusid ja siduda need praktiliste nõuannetega.

Päeva- või saatejuht

Roland on olnud päevajuht mitmel väiksemal ja suuremal üritusel ja teinud seda nii eesti kui ka inglise keeles.
Päevajuhina suudab Roland hästi õhkkonda tajuda, luua hea emotsiooni, energia ja silla esinejate ning teemade vahel.
Vajadusel lisab ta päevale värvi oma laulude, teemakohaste lugude või lihtsalt inspireeriva ja särava olekuga.

Ta on läbi viinud ka mitmeid virtuaalseid otsesaateid, mis on võrreldavad live-telesaatega.

Virtuaalsed esinemised / veebiseminarid

Roland tegi oma esimese veebiseminari 2014. aastal ja on teadaolevalt oma ettevõttega Edu Akadeemia esimene Eestis, kes nendega alustas. Tänaseks on tal kogemustepagasis sadu veebiesinemisi nii koolitajana, intervjueerijana kui ka saatejuhina..

Lisaks praktilisele sisule ja tabavatele küsimustele suudab ta kaasata kuulajaid ka virtuaalsetes kanalites ja teha nii, et nad hakkavad innukalt chat’is suhtlema, küsimusi esitama ja aktiivselt osalema.

Inspiratsioonikontserdid

Roland kirjutab ja esitab laule, mis inspireerivad ja annavad samas teadmisi edasi. Need on loodud tema enda kogemuste, loetud raamatute, koolituste jms põhjal.

Nii võib laulusõnades olla Anthony Robbinsi, Robin Sharma, Napoleon Hilli ja paljude teiste enesearengumaailma suurkujude tsitaate.

Laule on nii eesti- kui ka ingliskeelseid.

Kontserdi saab Roland anda üksi lauldes ja kitarri mängides või kaasates selleks täiskooseisus bändi.

Üldjuhul jagab ta kontserdil laulude vahel inspireerivad ja praktilisi lugusid-õppetunde elust enesest, mis annab suure lisaväärtuse muusikast saadava emotsiooni kõrval.

Tagasiside inimestelt

Palun kirjuta mulle oma soovist lähemalt.

Kus? & Millal?

Millist teenust soovid Roland Tokkolt tellida?