Roland Tokko

12-nädalane online kursus “12 asja, mida koolis ei õpetatud”

VAATA TUTVUSTUST

Kas sa oled mõne elu jooksul omandatud teadmise puhul mõelnud, et miks seda sulle ometi koolis ei õpetatud?

Kas oled pidanud saama eluks vajalikke teadmisi hoopis katse ja eksituse meetodil, kulutades seejuures palju raha, aega ja energiat ning tehes vigu, mida oleks saanud ära hoida?

12 asja, mida koolis ei õpetatud 12-nädalane online-kursus on hea viis saada need teadmised ilma, et peaksid selleks liialt energiat ja raha kulutama. Programmi aluseks on sama pealkirjaga raamat.

Teadmised on üksnes potentsiaalne jõud. Tegelik jõud peitub teadmiste rakendamises. Jätame teooriad ukse taha ja läheme otse praktika juurde.

Sellel online-kursusel kogud sa terve hulga praktilisi ja kohe rakendatavaid teadmisi 12 olulises eluvaldkonnas. Lisaks saad iga nädal kodutöö.

Ettevõtlusega alustamise online-kursus

Vaata tutvustust

Viienädalane Ettevõtlusega alustamise online-kursus” toob sinuni üle 30 video sellest, kuidas jõuda samm-sammult oma soovist selleni, et sul on tegutsev ja edukas ettevõte. Kursuse on kokku pannud kolm pikaajalise ettevõtluskogemusega edukat ettevõtjat.

Edukaks ettevõtjaks saab põhiliselt kahel moel:

  • Õppides oma vigade kaudu ja kulutades väga palju aega ning raha, et hiljem targalt tegutseda.
  • Õppida kohe edukatelt ettevõtjatelt, mis neile edu toob ja mis on olnud nende suuremad õppetunnid. Nii säästad tohutu hulga aega ja raha, sest ei pea seda kõike omal nahal läbi tegema.

Muusikaalbum “BETTER YOU”

Muusikaline kursus

See muusikaalbum nägi ilmavalgust mitmel põhjusel.

Need lood on kirjutatud selleks, et aidata sul areneda, saada üle oma hirmudest ja kahtlustest ning anda sulle motivatsiooni teha samme, mida oled muudkui edasi lükanud.

Online kursus “USU ENDASSE”

Vaata tutvustust

Tegime küsitluse, et uurida, mis on see mõttemall, mis ei lase inimestel eluga rahul ja õnnelik olla. Saime ligi 1800 vastust! Selgus, et number üks takistus oli kahtlemine endas ja eneseusu puudumine.

Seega otsustasime luua online-kursuse „Usu endasse”, mille eesmärk on märkimisväärselt tõsta sinu enesekindlust ja vähendada endas kahtlemist. Kursus koosneb viiest moodulist, mis annavad sulle üle 30 praktilise nõuande, harjutuse, küsimuse, mis aitavad sul olla enesekindlam, saada üle otsustamatusest ja kahtlemisest.

Teadlikult Õnnelik Mina

vaata tutvustust

Kas oled valmis oma elu päriselt paremaks muutma?

Liitu Edu Akadeemia virtuaalse enesearengu keskkonnaga Teadlikult Õnnelik Mina, kus üheskoos Eesti tipp tegijatega toome sinuni:

⭐️ inspireerivad veebiseminarid,
⭐️ julgustavad kogemuslood,
⭐️ praktilised teadmised,
⭐️ positiivsed muutused,
⭐️ toetava ja ühtehoidva kogukonna.

Online-esinemise ABC”, kolmeosaline veebiseminar

vaata tutvustust

⭐️ Milliseid online-sisu jagamise programme kasutada ja kuidas neist parim kätte saada ilma, et sul oleks tehnilisi teadmisi?
⭐️ Kuidas online-esinemise sisu kokku panna (videod, veebiseminarid, online-kursused jne)?
⭐️ Kuidas oma teadmisi kaamera kaudu võimalikult kaasahaaravalt edasi anda?

Edu Akadeemia tegi oma esimese veebiseminari juba 2014 aastal ja nüüdseks oleme neid teinud juba sadu. Meil on selle ajaga tekkinud palju kogemusi, mida jagada. Veebiseminaril toomegi välja oma tähelepanekud efektiivse esinemise ja sisu kokkupanemise kohta, samuti räägime sellest, milliseid programme mille jaoks kasutada.